Realizacje

Klienci o Grow

Palm Palm
"Efekty współpracy z Grow poczuliśmy natychmiast, to recenzja mówiąca sama za siebie. Nasza współpraca przebiegała wzorowo, bo ekipę Grow tworzą świetni ludzie, z którymi praca to czysta przyjemność. Sądzę, że tak jak dla nas, tak dla wszystkich ogromną wartością będzie zaplecze, którym dysponuje Agencja Grow, które daje duże pole manewru w działaniach PR-owych & marketingowych na rzecz klienta. Gorąco polecam!"

Jakub Granat

CEO

JoBot24

"Z Agencją Grow współpracujemy od wielu lat. Razem przeprowadzamy ogólnopolskie badania, jesteśmy stałym partnerem organizowanych przez nich eventów branżowych. Zespół Grow to ludzie z niewyczerpującymi się pokładami dobrej energii. Zawsze pełni nieszablonowych pomysłów, gotowi na nowe wyzwania. Dziękujemy Wam za 100% zaangażowania w naszą współpracę i liczymy na dalsze, wspólne projekty w przyszłości."

Piotr Pszczółkowski

Prezes Zarządu

HRtec

"Z Agencją Grow rozpoczęliśmy współpracę w 2019 roku i wiemy już, że będziemy także realizować wspólne projekty w 2020. A to dlatego, że zrobili na nas bardzo pozytywne wrażenie swoim zaangażowaniem, chęcią udzielenia nam wszelkiej pomocy i ofertą dopasowaną do naszych potrzeb. Takich partnerów biznesowych cenimy!"

Monika Bieda

Maketing Manager

softgarden

"Współpracuję z zespołem Grow od kilku lat. Na przestrzeni tego czasu przekonałem się, że to zespół pasjonatów realizujących swoją codzienna pracę z pełnią zaangażowania i niespotykana pasją. Jeżeli szukacie wsparcia w zakresie EB, PR, to trafiliście w odpowiednie miejsce."

Michał Szymański

COO

GoWork

"Z Agencją Grow współpracowaliśmy przy projekcie EB w naszej firmie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i jakości świadczonych usług. W czasie projektu wypracowaliśmy wspólnie wiele kreatywnych rozwiązań, które systematycznie wdrażamy w firmie. Polecam Agencję Grow!"

Wojciech Tulwin

Marketing, PR & Creative Director

Recman

"Agencja Grow to fantastyczni, kompetentni ludzie z pasją, zarażający energią i zachwycający swoim doświadczeniem. Wasze oryginalne pomysły nie tylko zwracają uwagę, ale również świetnie wpisują się w potrzeby klienta. Współpraca z Wami to podróż pełna inspiracji i nieszablonowych rozwiązań. Dziękuję!"

Dominika Hojoł

EB Specialist

innogy Polska

"Co jest najsilniejszą stroną Grow? Zdecydowanie ludzie – kompetentni specjaliści, na których możemy liczyć w obliczu przeróżnych, złożonych projektów, osoby podchodzące do każdego wyzwania z głową pełną pomysłów, energią i uśmiechem. To ekipa, z którą, tak zwyczajnie, po ludzku super się z pracuje."

Karolina Grzelczyk

Regional University & Early Talent Specialist

Mars Polska

"Agencja Grow od samego początku bardzo dobrze rozumie nasze potrzeby biznesowe, dostarczając profesjonalne rozwiązania w obszarze employer brandingu i rekrutacji. Proponowane działania wspierają nas także w tworzeniu przyjaznego i atrakcyjnego miejsca pracy. Nie byłoby to możliwe bez współpracy opartej na zaufaniu i otwartości, czyli wartościach bliskich LINK4."

Marta Kowalska

Kierownik Rekrutacji i Rozwoju Talentów

LINK4

"Agencja Grow to ekipa pasjonatów, która prowadzi klienta po meandrach komunikacji w social mediach, wyjaśnia jej tajniki i znajduje optymalne rozwiązania w projektach employerbrandingowych i marketingu rekrutacyjnego."

Aldona Szkołut-Szczepankiewicz

Dyrektor HR

Lagardere Travel Retail Polska

"Przez cały rok 2019 MC2 Innovations współpracowała z Agencją Grow. To co w Nich ceniłam najbardziej, to autentyczne zaangażowanie po stronie produktu, który pomagali nam wprowadzić na rynek. Nie mniej niż my, jego twórcy, widzieli i odkrywali od nowa jego potencjał rynkowy, robiąc to z wielką cierpliwością do nas jako nigdy-nie-mającego-czasu zleceniodawcy. Agencja zatrudnia wiele prawdziwych perełek, osób, które są pomysłowe, pracowite, wręcz skrupulatne, a przede wszystkim słuchają klienta i starają się zaspokoić jego potrzeby. Począwszy od małych zadań marketingowych do wielkich przedsięwzięć merytorycznych Agencja naprawdę »daje radę!«"

Anna Streżyńska

CEO

MC2 Innovations

"Z Grow, a wcześniej Studiem Wiedzy, współpracowałem w ramach Oracle, a teraz HCM Deck, wiele razy przy okazji organizacji spotkań, konferencji oraz różnych inicjatyw HR-owych. Zawsze była to czysta przyjemność. Zaangażowanie i pasja w działaniu to znak rozpoznawczy Łukasza, Asi oraz całego zespołu. Bardzo doceniam dbałość o szczegóły oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań. Grow udowadnia, jak niewielkim liczebnie zespołem można robić wielkie rzeczy. Jest w tym też aspekt czysto ludzki - Grow to zespół sympatycznych i pogodnych ludzi, z którymi chce się spędzać czas. Tak trzymać!”

Piotr Świętochowski

Named Accounts Growth Manager

HCM Deck

"Współpraca z Agencją Grow to czysta przyjemność – uczestniczę w projekcie Warsztaty EB (kiedyś jako uczestnik, teraz też jako prelegent) i za każdym razem utwierdzam się w przekonaniu, że warto. Ich wiedza, nietuzinkowe pomysły, sposób dzielenia się z innymi doświadczeniem i bardzo elastyczne podejście są wyjątkowe. Ich partnerskie podejście, otwartość, dobra energia, która zawsze jest na miejscu, poczucie humoru, elastyczność i nastawienie na szukanie dobrych rozwiązań dają duże poczucie komfortu, bycia zrozumianym i zaopiekowanym. Warto tego doświadczyć"

Agata Błaszkiewicz

Dyrektor HR

Colliers

"To pasjonaci. Życzliwi i otwarci na potrzeby Klienta – nie trzymają się sztywno ustalonych w kontrakcie ram, ale wychodzą ze swoimi nowymi propozycjami. Wspierali nas w działaniach PR-owych i pozyskiwaniu leadów. Dziękujemy za wielkie zaangażowanie i liczymy na kolejne projekty w przyszłości. Polecam!"

Kazimierz Żurek

Marketing Manager

4Results

"Owocna współpraca przy realizacji spotu employer brandingowego dla naszego Ministerstwa. Bardzo wysoko oceniam kreatywność, profesjonalizm i sprawną organizację zleconego przedsięwzięcia, tym samym z przyjemnością rekomenduję firmę Studio Wiedzy sp. z o.o. jako Wykonawcę godnego polecenia."

Małgorzata Maludzińska

Dyrektor Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

"Bardzo sobie cenię współpracę z Agencją Grow. Zaczęliśmy naszą przygodę od wspólnego stworzenia key visuala i zaprojektowania podstawowych działań employerbrandingowych dla naszej marki parasolowej, jak i lokalnych brandów. Przy wielu korporacyjnych obostrzeniach nie było to łatwe zadanie, ale zespół Grow świetnie sobie z tym poradził. Dziś, po dwóch latach współpracy, możemy pochwalić się wieloma efektami wspólnych działań, które, co najważniejsze, są rozpoznawane wśród naszych pracowników, ale także na zewnątrz. I nie przestajemy działać! Oprócz współpracy w zakresie EB, rozszerzamy nasze działania na obsługę w zakresie komunikacji i PR. Gdy myślę o GROW, to myślę – świetny team, mnóstwo kreatywnych pomysłów i świetne efekty. Z niecierpliwością czekam na więcej 😊"

Agnieszka Babińska

HR Business Partner

CRH Materials Polska

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu

Kontakt

palm palm